پودر سخت کننده HP80
شرح کلی:
HP80 پودری آماده مصرف ، متشکل از سیمان ، سنگدانه سیلیسی و گرانول فلزی ضد زنگ همراه با مواد افزودنی شیمیایی و معدنی می باشد . این محصول از فرمولاسیون خاصی برخوردار است که توانایی ارتقای کیفی شیرابه های سطحی و ضعیف بتنی حاصل از حرکت آب و شیرابه های آهکی به سطح بتن را داشته و مقاومت سایشی و ضربه پذیری آن را در برابر عوامل فرساینده چون تردد انسانی یا ماشین آلات صنعتی بهبود می بخشد. از مزایای این محصول ، صرفه جویی اقتصادی قابل ملاحظه در مقایسه با دیگر روش های سخت کننده کف می باشد.
کار برد:
HP80بهترین راه حل برای رفع آسیب پذیری سطحی بتن می باشد که با بهبود توان سایشی و ضربه پذیری لایه سطحی بتن کف مناسبی برای تردد های سبک و متوسط در انبارها،پارکینگ های اتومبیل، آشیانه هواپیما، هلی پد، کارگاه های نیمه صنعتی، کارواش ها و نواحی بارگیری بوجود می آورد. همچنین استفاده از این محصول زمانی که به کف های ضد گرد و غبار نیاز است پیشنهاد می شود.


HP80 powder ready to use, consisting of cement, silica sand and granulated stainless steel with chemical and mineral additives is. gives. The advantages of this product, significant economic savings compared to other methods is hard floors
اخبار
مشاوره
تماس با مشاوران فروش:

مهندس اقلامي:09126663260

مشاوره اينترنتي: www.shimibetonasia@yahoo.com
صفحه اصلي | درباره ما | تماس با ما | نقشه سایت